Zeiss termovize DTI 35

Kód: 131
Značka: Zeiss
78 000 Kč 64 462,81 Kč bez DPH
Skladem

Technické parametry

  Typ displeje LCOS
  Pevné zvětšení 2.5 x
  Vzdálenost detekce 1235 m
  Snímkový kmitočet 50 Hz
  Rozlišení displeje 1280 x 960
  Citlivost méně než 50 mk
  Senzor 384 x 288
  Ohnisková vzdálenost 35
  Provozní teploty -10 - +40 stupňů Celsia
  Napájení Li-Ion
  Zorné pole na 100 m 19 m
  Hmotnost 450 g
  Doba provozu 7 hodin měření
  Šířka 60 mm
  Zoom 4 x
  Výška 65 mm
  Délka 193 mm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přesný zoom
Rozdíl často spočívá v detailech. Jemné a postupné nastavování zoomu v krocích po 0,5 umožňuje dokonalou kombinaci zvětšení a rozpoznání detailu. Tímto způsobem lze na pozorované zvěři rychle rozeznat i malé detaily, což je naprosto nezbytné pro bezpečnou reakci ve tmě.

Popruh na nošení
Popruh DTI 3/35 je připevněn ke dvěma připevňovacím bodům, jako u dalekohledu. To umožňuje tiché odložení zařízení, aby bylo možné dosáhnout na zbraň. Stejným způsobem lze zařízení znovu zvednout, aniž byste se dívali, protože je bezpečně umístěno kolem krku a nekontrolovatelně se nehoupá.

Nejatraktivnější lovecké okamžiky často přicházejí po západu slunce - kdy stíny noci nabízejí zvěři přirozené maskování. Je čas zviditelnit tyto okamžiky.

S ZEISS DTI 3/35 přináší na trh firma ZEISS termovizní kameru speciálně vyvinutou pro lov. Jejich vynikající optika poskytuje detailní obraz i ve tmě, umožňuje bezpečnou odezvu a maximalizuje úspěch při lovu.
ZEISS DTI 3/35 zajišťuje jedinečné lovecké zážitky a nezapomenutelné okamžiky i za nepříznivých světelných podmínek. Ergonomický design a inteligentní uspořádání ovládacích tlačítek umožňuje snadné intuitivní ovládání zařízení. Displej HD-LCOS s vysokým rozlišením v kombinaci s úrovněmi nastavení zvětšení po 0,5 stupně poskytuje detailní obrázky pro spolehlivou odezvu. Tím se otevírá zcela nová dimenze lovu!

Hot Tracking

V režimu „Hot Tracking“ je nejteplejší místo na obrázku orámováno červeným čtvercem. Hledání a sledování tepelných zdrojů v hustě vegetovaných oblastech je proto jednodušší.

Barevné palety

ZEISS DTI 3/35 nabízí 4 různé barevné palety. Vyberte nastavení, které nejlépe vyhovuje vašim potřebám. „Black Hot“ a „White Hot“ poskytují vysoce kontrastní obraz. Tato nastavení jsou skvělá pro objevování, rozpoznávání a adresování. Barevný režim „Red Hot“ umožňuje rychlé vyhledání zdrojů tepla, zejména v oblastech s hustou vegetací. Barevný režim „Duha“ je vhodný pro rozpoznávání menších teplotních rozdílů

Vysoká obnovovací frekvence

ZEISS DTI 3/35 má obnovovací frekvenci 50 Hz. Tato hodnota udává, kolikrát za 1 sekundu může monitor překreslit obrazovku. Vyšší obnovovací frekvence vede k menšímu blikání obrazu, což snižuje namáhání očí - pro dlouhodobé pozorování bez únavy.

Funkce obraz v obraze (PiP)
Funkce obraz v obraze ZEISS DTI 3/35 umožňuje simultánní zobrazení části zvětšeného obrazu přes původní obraz. Tato funkce pomáhá sledovat zvíře, které pozorujete v režimu přiblížení, i když se náhle pohybuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Termovize
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg